Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 JUN 20:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvur Göinge
nr. 626892

Golvur Göinge H=199

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 19:52:13 650 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:47 600 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:52:04 550 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:47 500 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:51:47 450 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:47 400 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:47:46 350 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:47 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:47:41 175 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:47 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 08:03:17 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:56:21 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 08:03:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 22:21:58 50 kr