Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 20:32
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Snushund
nr. 626895

Snushund, skuren i trä, 1900-tal, längd 13 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 17:32:46 450 kr
Budgivare 1 2022-06-21 14:12:22 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 17:32:20 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 14:12:22 350 kr
Budgivare 4 2022-06-21 09:47:02 300 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:08:05 250 kr
Budgivare 3 2022-06-20 04:00:07 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:08:05 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:00:40 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:08:05 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:39:48 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:08:05 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:45:56 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 00:08:05 50 kr