Auktionen avslutad:
2 800 kr
Avslutas: 24 JUN 20:43
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Delar
nr. 626899

Delar till rörpress, olika storlekar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 20:38:20 2 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:40:07 2 800 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:38:20 2 700 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:40:01 2 600 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:38:20 2 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:39:55 2 400 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:38:20 2 300 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:35:51 2 200 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:35:06 2 100 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:35:44 2 000 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:35:06 1 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:35:37 1 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:35:06 1 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:35:26 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-24 20:35:06 850 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:33:15 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:30:17 600 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:32:45 550 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:30:17 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:32:32 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:30:17 300 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:32:22 250 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:29:58 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:29:30 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 19:46:43 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 19:16:56 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 08:21:15 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:27:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:58:21 50 kr