Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 24 JUN 20:40
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Verktyg
nr. 626904

Verktyg, verktygsväskor, sladdvinda

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 8 2022-06-23 07:29:31 900 kr
Budgivare 10 2022-06-23 00:34:40 850 kr
Budgivare 8 2022-06-22 21:34:43 800 kr
Budgivare 10 2022-06-23 00:34:37 800 kr
Budgivare 8 2022-06-22 21:34:43 750 kr
Budgivare 10 2022-06-23 00:34:34 700 kr
Budgivare 8 2022-06-22 21:34:43 650 kr
Budgivare 9 2022-06-20 20:45:36 600 kr
Budgivare 8 2022-06-20 13:35:31 550 kr
Budgivare 7 2022-06-19 21:16:28 500 kr
Budgivare 6 2022-06-19 13:16:48 450 kr
Budgivare 5 2022-06-18 21:38:52 400 kr
Budgivare 4 2022-06-18 07:07:39 350 kr
Budgivare 3 2022-06-18 00:04:44 300 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:38:46 250 kr
Budgivare 3 2022-06-18 00:04:39 250 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:38:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:07:37 50 kr