Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 25 JUN 20:07
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta Kirman
nr. 626905

Orientmatta Kirman 298 X 202

Anmärkningar: slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 19:58:59 750 kr
Budgivare 1 2022-06-25 20:00:58 750 kr
Budgivare 3 2022-06-25 19:58:51 700 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:38:50 650 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:39:18 600 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:38:44 600 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:39:18 550 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:57:27 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:57:27 450 kr
Budgivare 3 2022-06-19 19:24:15 400 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:57:27 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:11:14 300 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:57:27 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:10:58 200 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:57:27 50 kr