900 kr
Avslutas: 24 JUN 20:45
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Samlarbilder
nr. 626913

Samlarbilder och leksaker, 1900-talets andra hälft

Anmärkningar: Bruksslitage, skador

Budgivare 8 2022-06-24 20:42:21 900 kr
Budgivare 7 2022-06-24 15:16:10 850 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:42:11 800 kr
Budgivare 7 2022-06-24 15:16:10 750 kr
Budgivare 8 2022-06-24 20:42:06 700 kr
Budgivare 7 2022-06-24 15:16:10 650 kr
Budgivare 6 2022-06-21 18:26:21 600 kr
Budgivare 6 2022-06-21 18:24:03 450 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:58:39 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 14:54:35 350 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:58:39 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 19:13:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:15:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:47:39 50 kr