Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 24 JUN 20:46
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Svets
nr. 626915

Svets /gastillbehör, trälåda, 1900-talets andra hälft

Anmärkningar: Funktion okänd

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 20:36:35 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 20:09:15 50 kr