Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 24 JUN 20:48
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Dörrhandtag
nr. 626917

Dörrhandtag och lås

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 13:44:01 400 kr
Budgivare 3 2022-06-24 07:08:58 350 kr
Budgivare 1 2022-06-23 13:44:01 300 kr
Budgivare 3 2022-06-24 07:08:49 250 kr
Budgivare 1 2022-06-23 13:44:01 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 07:08:43 175 kr
Budgivare 1 2022-06-23 13:44:01 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:58:17 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 13:43:54 125 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:57:56 100 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:27:35 75 kr
Budgivare 2 2022-06-22 16:57:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 12:13:52 50 kr