400 kr
Avslutas: 24 JUN 20:52
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Vaser
nr. 626922

Vaser, fat, ljusstake mm, bland annat Gunnar Nylund, Rörstrand, diameter 33 cm och mindre

Anmärkningar: Repor, ytslitage

Budgivare 5 2022-06-24 19:39:31 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 20:44:54 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 19:38:51 350 kr
Budgivare 2 2022-06-24 09:07:15 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 16:59:09 250 kr
Budgivare 2 2022-06-23 13:21:36 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 16:59:09 175 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:18:32 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 16:59:09 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:11:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:08:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:53:40 50 kr