Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 28 JUN 19:40
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Garner
nr. 626932

Garner, bland annat mohair/silke.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 2 2022-06-27 10:21:10 350 kr
Budgivare 4 2022-06-26 15:11:40 300 kr
Budgivare 2 2022-06-23 16:49:37 250 kr
Budgivare 2 2022-06-23 16:49:37 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 20:36:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 18:19:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 21:06:45 50 kr