Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 28 JUN 19:45
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Garner
nr. 626933

Garner, bland annat mohair, silke och alpacka.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 18:17:42 650 kr
Budgivare 3 2022-06-28 15:09:59 600 kr
Budgivare 4 2022-06-28 18:17:31 600 kr
Budgivare 3 2022-06-28 15:09:59 550 kr
Budgivare 4 2022-06-27 10:20:21 500 kr
Budgivare 3 2022-06-28 15:07:49 500 kr
Budgivare 4 2022-06-27 10:20:21 450 kr
Budgivare 3 2022-06-23 20:45:46 400 kr
Budgivare 5 2022-06-26 20:30:44 350 kr
Budgivare 3 2022-06-23 20:45:46 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:20:20 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 06:55:56 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:20:17 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 06:55:56 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:20:10 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 06:55:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 21:07:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 20:38:44 50 kr