Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 JUN 20:26
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damcykel King
nr. 626947

Damcykel King 28 tum 10 växlar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 20:04:45 550 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:12:19 500 kr
Budgivare 5 2022-06-25 20:04:45 450 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:12:15 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 20:04:45 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 11:20:39 300 kr
Budgivare 2 2022-06-25 11:05:18 250 kr
Budgivare 4 2022-06-25 11:20:35 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 11:05:18 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 11:20:30 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:39:45 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 15:41:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 11:39:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:59:30 50 kr