Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 26 JUN 19:03
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Brasskärm
nr. 626951

Brasskärm 1800-talets första hälft målad H=117

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 18:58:31 800 kr
Budgivare 5 2022-06-26 18:53:16 750 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:57:01 700 kr
Budgivare 5 2022-06-26 18:53:16 650 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:56:34 600 kr
Budgivare 5 2022-06-26 18:53:16 550 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:56:29 500 kr
Budgivare 5 2022-06-26 18:53:16 450 kr
Budgivare 4 2022-06-26 17:23:09 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:57:25 350 kr
Budgivare 4 2022-06-26 17:22:55 350 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:57:25 300 kr
Budgivare 3 2022-06-25 20:49:30 250 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:57:25 200 kr
Budgivare 1 2022-06-21 15:21:27 175 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:57:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 23:19:44 50 kr