850 kr
Avslutas: 26 JUN 19:05
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Signerad
nr. 626952

Otydligt signerad od 18-1900-tal 49 X 39

Anmärkningar: färgsläpp

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 4 2022-06-26 19:02:49 850 kr
Budgivare 9 2022-06-26 19:00:46 800 kr
Budgivare 4 2022-06-26 19:02:45 750 kr
Budgivare 9 2022-06-26 19:00:46 700 kr
Budgivare 4 2022-06-26 19:02:29 650 kr
Budgivare 9 2022-06-26 19:00:46 600 kr
Budgivare 4 2022-06-26 19:02:24 550 kr
Budgivare 9 2022-06-26 19:00:46 500 kr
Budgivare 8 2022-06-25 21:08:59 450 kr
Budgivare 7 2022-06-25 20:00:16 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 14:19:08 350 kr
Budgivare 7 2022-06-25 20:00:10 350 kr
Budgivare 6 2022-06-25 14:19:08 300 kr
Budgivare 7 2022-06-25 20:00:00 250 kr
Budgivare 6 2022-06-25 14:19:08 200 kr
Budgivare 5 2022-06-25 06:59:04 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 14:29:09 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 01:26:23 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 14:29:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 11:17:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 07:06:16 50 kr