Auktionen avslutad:
850 kr
Avslutas: 26 JUN 19:05
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Idun Lovén
nr. 626953

Idun Lovén od 34 X 47

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 18:56:27 850 kr
Budgivare 1 2022-06-26 18:55:46 800 kr
Budgivare 1 2022-06-26 18:55:46 700 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:55:16 650 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:55:16 600 kr
Budgivare 1 2022-06-26 18:55:28 550 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:21:37 500 kr
Budgivare 1 2022-06-26 18:55:09 500 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:21:37 350 kr
Budgivare 1 2022-06-26 18:54:57 300 kr
Budgivare 2 2022-06-26 18:21:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 10:48:03 50 kr