Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 JUN 19:06
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hatthylla
nr. 626954

Hatthylla teak mässing L=118

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-06-26 19:00:57 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 07:27:49 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:10:35 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 07:27:42 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:10:35 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 07:25:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:10:35 50 kr