Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 JUN 20:56
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Halsband
nr. 626955

Halsband armband m.m silver v=74 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-06-24 14:52:43 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 20:17:01 300 kr
Budgivare 1 2022-06-24 14:52:15 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 20:17:01 250 kr
Budgivare 1 2022-06-22 19:33:00 200 kr
Budgivare 5 2022-06-21 07:50:13 175 kr
Budgivare 1 2022-06-22 19:32:43 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 22:29:20 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 13:37:32 125 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:30:50 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 13:37:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 02:34:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 11:21:30 50 kr