Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 26 JUN 19:15
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Campingset Italien
nr. 626958

Campingset Italien

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 19:12:20 200 kr
Budgivare 6 2022-06-26 19:10:13 175 kr
Budgivare 5 2022-06-26 19:07:52 150 kr
Budgivare 4 2022-06-26 14:25:31 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 10:01:38 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 09:00:50 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:56:53 50 kr