Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 21:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skåla
nr. 626961

Skåla, vaser, bland annat Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, diameter 31 cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 20:57:35 450 kr
Budgivare 2 2022-06-23 20:55:39 400 kr
Budgivare 7 2022-06-22 11:44:57 350 kr
Budgivare 2 2022-06-21 11:55:46 300 kr
Budgivare 6 2022-06-20 20:28:47 250 kr
Budgivare 2 2022-06-20 10:23:57 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:30:39 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:37:32 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:34:28 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:22:23 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:08:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:01:41 50 kr