550 kr
Avslutas: 24 JUN 21:04
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Bilklocka
nr. 626962

Bilklocka, 8 days, 1920/30-tal, manuell förnicklad metall, diameter 10 cm,

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, en skruv saknas, fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Budgivare 7 2022-06-24 21:00:18 550 kr
Budgivare 8 2022-06-24 21:01:21 550 kr
Budgivare 7 2022-06-24 21:00:18 500 kr
Budgivare 3 2022-06-24 19:20:15 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 11:55:51 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:15:26 350 kr
Budgivare 5 2022-06-21 23:40:38 300 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:15:10 250 kr
Budgivare 5 2022-06-21 23:40:38 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 00:14:50 175 kr
Budgivare 5 2022-06-21 23:40:38 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 09:53:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:54:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:37:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 11:30:13 50 kr