Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 JUN 19:15
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa Atelje Lyktan
nr. 626966

Bordslampa Atelje Lyktan H= 42

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 8 2022-06-26 19:12:29 250 kr
Budgivare 7 2022-06-26 19:10:03 200 kr
Budgivare 6 2022-06-25 21:32:24 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 13:37:16 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 23:36:34 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:28:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:17:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 20:13:45 50 kr