Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 26 JUN 19:17
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vas Coquille Flygfors
nr. 626972

Vas Coquille Flygfors H= 26,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 7 2022-06-22 08:06:46 450 kr
Budgivare 6 2022-06-22 01:38:18 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 15:05:54 350 kr
Budgivare 6 2022-06-22 01:38:15 300 kr
Budgivare 5 2022-06-20 15:05:54 250 kr
Budgivare 6 2022-06-22 01:38:10 200 kr
Budgivare 5 2022-06-20 15:05:54 175 kr
Budgivare 4 2022-06-20 11:09:53 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 11:09:53 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 03:54:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:32:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:36:46 50 kr