Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 19:18
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
1d, 2h, 32m, 44s
Kristianstad
Spara i minneslista
View Master
nr. 626977

View Master

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 01:27:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 09:43:13 50 kr