50 kr
Avslutas: 24 JUN 21:22
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Matbord
nr. 626981

Matbord, krom metall och glas, 2000-tal, 125 X 85 X 74 cm + en iläggsskiva

Anmärkningar: Bruksslitage

Budgivare 1 2022-06-19 17:04:41 50 kr