Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 26 JUN 19:25
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa Tiffany
nr. 626986

Taklampa Tiffany stil D= 40

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 8 2022-06-26 19:22:43 700 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:33:10 650 kr
Budgivare 8 2022-06-26 19:19:46 600 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:33:10 550 kr
Budgivare 8 2022-06-26 19:19:37 500 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:33:10 450 kr
Budgivare 7 2022-06-26 12:17:54 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 20:33:10 350 kr
Budgivare 5 2022-06-25 12:14:16 300 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:12:35 250 kr
Budgivare 1 2022-06-20 05:37:37 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 03:54:37 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 22:09:01 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:48:48 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:33:39 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:19:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:20:18 50 kr