Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 26 JUN 19:25
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljuskrona
nr. 626988

Ljuskrona + ljusstakar, gulmetall och glasprismor, rokokostil, H exkl. kedja = 64 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 4 2022-06-26 18:37:33 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:20:36 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:20:36 175 kr
Budgivare 4 2022-06-26 18:37:21 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:20:36 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 07:53:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:20:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:54:26 50 kr