Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 26 JUN 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa Spanien
nr. 626989

Bordslampa Spanien H= 49

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 4 2022-06-26 19:23:47 150 kr
Budgivare 1 2022-06-26 19:13:17 125 kr
Budgivare 3 2022-06-26 12:35:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 23:34:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 21:22:43 50 kr