Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 26 JUN 19:29
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar Iittala
nr. 626992

Glasservisdelar Iittala "Ultima Thule" H= 18 och mindre

Anmärkningar: Skål på fot mindre nagg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 8 2022-06-25 20:27:58 1 000 kr
Budgivare 10 2022-06-26 14:31:38 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-25 20:27:58 950 kr
Budgivare 10 2022-06-26 14:31:11 900 kr
Budgivare 8 2022-06-25 20:27:58 850 kr
Budgivare 10 2022-06-26 14:31:03 800 kr
Budgivare 8 2022-06-25 20:27:58 750 kr
Budgivare 10 2022-06-26 14:30:50 700 kr
Budgivare 8 2022-06-25 20:27:58 650 kr
Budgivare 9 2022-06-26 10:38:15 600 kr
Budgivare 8 2022-06-23 23:23:30 550 kr
Budgivare 7 2022-06-21 21:31:36 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:05:00 450 kr
Budgivare 6 2022-06-20 15:00:17 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:04:49 400 kr
Budgivare 6 2022-06-20 15:00:17 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 22:09:11 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 21:46:23 250 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:43:33 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:12:19 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:11:21 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:18:16 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:30:21 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:18:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:30:21 50 kr