Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 26 JUN 19:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar
nr. 626994

Glasservisdelar bla Kosta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-26 19:27:53 650 kr
Budgivare 5 2022-06-26 08:18:42 600 kr
Budgivare 6 2022-06-26 19:27:45 600 kr
Budgivare 5 2022-06-26 08:18:42 550 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:38:51 500 kr
Budgivare 2 2022-06-25 18:37:33 400 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:19:58 350 kr
Budgivare 2 2022-06-20 00:26:11 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:27:39 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:17:19 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:27:33 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:17:19 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:27:04 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:17:19 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 22:26:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:17:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:18:39 50 kr