200 kr
Avslutas: 24 JUN 21:27
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bläckhorn
nr. 626998

Bläckhorn, Gusum (omärkt), mässing och glas, 1900-talets början, höjd 14 cm

Anmärkningar: Nagg

Budgivare 4 2022-06-24 21:24:02 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 16:54:21 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 16:54:03 150 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:54:01 125 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:37:42 100 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:53:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:37:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 22:13:48 50 kr