Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 26 JUN 19:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Glasservisdelar
nr. 626999

Glasservisdelar vas mm H= 27 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 8 2022-06-26 18:56:24 450 kr
Budgivare 6 2022-06-26 18:49:26 400 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:31:18 350 kr
Budgivare 7 2022-06-26 17:10:45 350 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:31:10 300 kr
Budgivare 5 2022-06-25 20:43:29 250 kr
Budgivare 6 2022-06-26 09:31:02 200 kr
Budgivare 5 2022-06-25 20:43:29 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:20:47 150 kr
Budgivare 1 2022-06-25 11:00:00 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:19:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:06:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 19:35:08 50 kr