Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 21:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Besman
nr. 627002

Besman, krönt 1798, längd 73 cm

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 8 2022-06-24 14:54:11 300 kr
Budgivare 6 2022-06-23 08:33:32 250 kr
Budgivare 7 2022-06-23 13:18:30 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 08:33:32 175 kr
Budgivare 5 2022-06-21 03:57:49 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 19:37:35 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:15:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:14:53 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:33:26 50 kr