Auktionen avslutad:
7 800 kr
Avslutas: 25 JUN 19:02
Utropspris:  6 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Jules Schyl
nr. 627007

Jules Schyl (1893-1977) olja på duk, 56 X 49 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (39 bud)
Budgivare 4 2022-06-21 20:50:02 7 800 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 7 600 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:49:58 7 600 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 7 400 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:49:54 7 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 7 000 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:49:42 6 800 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 6 600 kr
Budgivare 5 2022-06-20 20:11:54 6 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 6 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 18:15:54 6 000 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 5 600 kr
Budgivare 3 2022-06-20 10:14:35 5 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:10:03 5 200 kr
Budgivare 3 2022-06-20 10:12:34 5 000 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:31 4 000 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:28 3 900 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:23 3 800 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:19 3 700 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:14 3 600 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:05 3 500 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:09:01 3 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:56 3 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:53 3 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:49 3 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:45 3 000 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:38 2 900 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:32 2 800 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:29 2 700 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:24 2 600 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:20 2 500 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:16 2 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:11 2 300 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:06 2 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:08:01 2 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:07:56 2 000 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:07:50 1 900 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:07:41 1 800 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:53:33 1 700 kr
Bevakningspriset på 4 000 kr är uppnått.