500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:04
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  400 kr
Sminkbord
nr. 627009

Sminkbord, teak, 1960-tal, 115 X 37 X 126 cm

Anmärkningar: Fanérskador, tvärslå saknas, något rangligt

Budgivare 4 2022-06-25 18:55:52 500 kr
Budgivare 2 2022-06-23 09:29:13 450 kr
Budgivare 2 2022-06-23 09:29:13 350 kr
Budgivare 3 2022-06-25 12:25:44 300 kr
Budgivare 2 2022-06-23 09:29:13 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 12:25:30 200 kr
Budgivare 2 2022-06-23 09:29:13 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 16:58:40 50 kr