Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 19:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Figurin
nr. 627025

Figurin, Wallendorf, Tyskland, porslin, höjd 11 cm

Anmärkningar: Mindre ytslitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-06-25 19:10:09 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:06:43 350 kr
Budgivare 3 2022-06-23 12:13:32 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 22:08:38 250 kr
Budgivare 3 2022-06-20 19:18:52 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 14:22:34 175 kr
Budgivare 3 2022-06-20 13:18:20 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:33:30 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 15:54:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 09:23:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:33:22 50 kr