Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 19:58
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
1d, 4h, 33m, 14s
Kristianstad
Spara i minneslista
Medaljer
nr. 627032

Medaljer pins

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-24 19:02:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 23:47:11 50 kr