Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 28 JUN 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
3d, 3h, 13m, 16s
Karlskrona
Spara i minneslista
Dränkbar
nr. 627036

Dränkbar pump. AL-KO.

Anmärkningar: Oanvänd.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 05:55:39 450 kr
Budgivare 6 2022-06-23 16:02:23 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 16:02:23 350 kr
Budgivare 7 2022-06-24 05:55:14 300 kr
Budgivare 6 2022-06-23 16:02:23 250 kr
Budgivare 5 2022-06-23 15:44:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 17:03:35 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 08:26:00 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 17:03:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 08:26:00 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 20:41:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 19:18:50 50 kr