Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 JUN 19:18
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas
nr. 627038

Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, glaserat stengods, höjd 25 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 16:36:20 650 kr
Budgivare 3 2022-06-25 16:34:12 600 kr
Budgivare 4 2022-06-25 16:36:04 600 kr
Budgivare 3 2022-06-25 16:34:12 550 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:12:52 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 02:32:51 500 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:12:52 450 kr
Budgivare 6 2022-06-24 02:32:43 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:12:43 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 18:57:43 250 kr
Budgivare 4 2022-06-19 19:12:07 250 kr
Budgivare 5 2022-06-19 18:57:43 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:35:36 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:35:32 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:40:02 125 kr
Budgivare 4 2022-06-19 14:35:29 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:38:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:38:12 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:32:41 50 kr