Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 24 JUN 19:05
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Soffgrupp
nr. 627055

Soffgrupp, 1800-tal, soffa + 2 fåtöljer, L=135 cm. och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-24 18:26:19 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-24 16:35:27 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-24 16:35:27 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 18:26:01 750 kr
Budgivare 5 2022-06-24 16:35:27 700 kr
Budgivare 4 2022-06-24 15:05:13 650 kr
Budgivare 3 2022-06-23 19:38:53 600 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:39:10 550 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:56:12 500 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:38:57 500 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:56:12 450 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:38:53 400 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:56:12 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:38:51 300 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:56:12 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:38:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:56:12 50 kr