1 100 kr
Avslutas: 25 JUN 19:45
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Ljuskrona
nr. 627060

Ljuskrona, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, diameter 55 cm

Anmärkningar: Ytslitage

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 19:42:54 1 100 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:41:10 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:38:54 950 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:37:01 900 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:35:10 850 kr
Budgivare 8 2022-06-25 19:32:23 800 kr
Budgivare 4 2022-06-25 10:01:14 750 kr
Budgivare 7 2022-06-24 16:27:29 700 kr
Budgivare 4 2022-06-23 22:43:33 650 kr
Budgivare 6 2022-06-23 22:11:40 600 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:21:42 550 kr
Budgivare 5 2022-06-20 23:30:36 500 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:21:34 450 kr
Budgivare 5 2022-06-20 23:30:36 400 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:21:28 350 kr
Budgivare 5 2022-06-20 23:30:36 300 kr
Budgivare 4 2022-06-21 10:21:06 250 kr
Budgivare 5 2022-06-20 23:30:36 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 22:40:31 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:01:46 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:55:43 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 08:35:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:48:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:39:06 50 kr