Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 19:10
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 627067

Fåtölj , design Yngve Ekström.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-06-20 19:30:58 450 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:18:35 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 17:20:21 350 kr
Budgivare 1 2022-06-19 15:38:16 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 13:48:54 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 13:17:43 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 13:48:50 200 kr
Budgivare 1 2022-06-19 13:17:43 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 10:56:58 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:47:11 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:20:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:02:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:15:50 50 kr