1 600 kr
Avslutas: 24 JUN 19:15
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Skåp
nr. 627068

Skåp, 1800-tal, ådringsmålat, rekvisita från Marinmuseum i Karlskrona, 100x70, höjd 225 cm.

Anmärkningar: Bruks och åldersslitage, repor, märken, senare beslag.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 16:50:34 1 600 kr
Budgivare 6 2022-06-23 21:02:25 1 500 kr
Budgivare 3 2022-06-23 18:30:26 1 400 kr
Budgivare 6 2022-06-23 11:35:28 1 300 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 11:35:20 1 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 1 100 kr
Budgivare 6 2022-06-22 21:50:59 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 950 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:55 900 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 850 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:48 800 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 750 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:44 700 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 650 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:40 600 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 550 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:36 500 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 450 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:29 400 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 350 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:14:18 300 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 250 kr
Budgivare 6 2022-06-22 16:03:11 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 22:51:41 175 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:32:22 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 16:23:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:46:58 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:59:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:48:39 50 kr