Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 25 JUN 19:50
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skål
nr. 627069

Skål, slipat underfång, signerad Boda 2252, längd 17 cm, höjd 6 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-21 01:08:33 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:12:49 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 01:30:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:17:26 50 kr