Auktionen avslutad:
1 600 kr
Avslutas: 26 JUN 20:10
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trädgårdsgrupp Grythyttan
nr. 627071

Trädgårdsgrupp Grythyttan ? D= 100 bord H= 69

Anmärkningar: Rep objekt brickmärkta

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 5 2022-06-21 16:42:47 1 600 kr
Budgivare 7 2022-06-21 10:54:01 1 500 kr
Budgivare 5 2022-06-21 16:42:27 1 400 kr
Budgivare 7 2022-06-21 10:54:01 1 300 kr
Budgivare 5 2022-06-21 16:42:21 1 200 kr
Budgivare 7 2022-06-21 10:54:01 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-20 17:08:20 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-20 17:08:20 300 kr
Budgivare 6 2022-06-20 19:02:55 250 kr
Budgivare 5 2022-06-20 17:08:20 200 kr
Budgivare 6 2022-06-20 19:02:52 175 kr
Budgivare 5 2022-06-20 17:07:32 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 03:50:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:45:00 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:25:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:35:24 50 kr