Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 25 JUN 19:56
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 627074

Ljusstakar 4 st, bland annat Stelton, höjd 32 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 06:45:12 1 100 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:08:43 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-25 03:49:21 1 000 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:08:43 950 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:44:58 900 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:08:43 850 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:44:37 800 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:08:43 750 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:44:30 700 kr
Budgivare 5 2022-06-23 18:08:43 650 kr
Budgivare 4 2022-06-23 01:26:55 600 kr
Budgivare 4 2022-06-21 23:27:56 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:12:42 450 kr
Budgivare 4 2022-06-21 18:48:09 450 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:12:42 400 kr
Budgivare 4 2022-06-21 18:47:59 350 kr
Budgivare 2 2022-06-19 21:36:03 300 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:59:26 250 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:35:20 200 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:59:24 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:35:20 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:59:21 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:35:20 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:45:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:35:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:18:31 50 kr