Aktuellt bud:
550 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:58
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 41m, 16s
Malmö
Spara i minneslista
Prydnadskanon
nr. 627077

Prydnadskanon, Stafsjö Bruk, gjutjärn och trä, 1900-talets andra hälft, längd 35 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 15:52:13 550 kr
Budgivare 4 2022-06-23 10:28:11 500 kr
Budgivare 4 2022-06-23 10:28:11 350 kr
Budgivare 3 2022-06-22 11:25:08 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 10:27:26 300 kr
Budgivare 3 2022-06-22 11:25:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:34:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:17:08 50 kr