Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 20:02
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 627082

Bordslampa, Italien, keramik, 1900-talets andra hälft, höjd 50 cm inklusive skärm

Anmärkningar: Sliten skärm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-25 19:56:22 400 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:05:37 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:10:41 300 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:05:37 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:03:49 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:05:37 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:03:46 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:05:37 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 20:03:42 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:05:37 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:16:47 50 kr