Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 26 JUN 20:17
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Violin
nr. 627085

Violin + Svenska ballader och visor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-06-26 19:03:15 175 kr
Budgivare 3 2022-06-26 15:32:09 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 17:22:52 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 14:21:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:56:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-20 18:26:02 50 kr