Aktuellt bud:
600 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:21
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
1d, 4h, 22m, 52s
Kristianstad
Spara i minneslista
Gjutjärnsspis Klaferströn No
nr. 627092

Gjutjärnsspis Klaferströn No 819 A

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 600 kr
Budgivare 5 2022-06-25 11:55:54 600 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 550 kr
Budgivare 5 2022-06-25 11:55:10 500 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 450 kr
Budgivare 5 2022-06-25 11:55:07 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 350 kr
Budgivare 5 2022-06-25 11:55:03 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 11:55:00 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 175 kr
Budgivare 4 2022-06-21 17:00:20 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:41 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:49:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 09:14:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:53:21 50 kr