Aktuellt bud:
450 kr

Bjud!
Avslutas: 26 JUN 20:23
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
1d, 3h, 44m, 32s
Kristianstad
Spara i minneslista
Tec
nr. 627095

Tec lime AC

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-06-22 05:32:31 450 kr
Budgivare 6 2022-06-21 23:16:43 400 kr
Budgivare 5 2022-06-21 13:18:04 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:18:59 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:41:58 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:18:59 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:41:54 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:18:59 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 22:41:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 21:18:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 20:53:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 20:45:53 50 kr